Drogi przyjacielu,


Pozwól, że podzielę się z Wami czymś ekscytującym Osiemnaście lat temu zostałem poproszony przez Pana, aby umieścić sześć najbardziej znaczących książek Dereka w jednej kompilacji i nazwał to zmieniającą życie mocą duchową. Te sześć książek to Boska wymiana; Jak przejść od Klątwy do Błogosławieństwa; Duch Święty w tobie; God's Medicine Bottle; Kurs duchowy i samouczek w Biblii. Książka ta została szeroko przetłumaczona, wydrukowana i rozpowszechniona w Subkontynencie Indii, Afryce Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i Wyspach Pacyfiku.

Następnie, we śnie, 31 grudnia 2009 r., Myślałem o sile i znaczeniu każdej z książek i o tym, jak Bóg może ich użyć, by radykalnie zmienić życie danej osoby. Po przebudzeniu zastanawiałem się nad sennym sensem. Czułem wyzwanie, aby wydrukować milion kopii Życia w Duchowej Mocy w wielu językach i swobodnie rozdawać je chrześcijańskim przywódcom, ewangelistom, studentom Biblijnym, misjonarzom i wierzącym w potrzebujących narodach.

W moim śnie zdawałem sobie sprawę, że nie wiemy, ile lat mamy w niektórych narodach, aby swobodnie głosić Ewangelię i zdobywać uczniów za Chrystusa. Gdybyśmy jednak skorzystali z okazji, wierzyłem, że ta potężna księga zostanie odczytana przez miliony ludzi i będziemy żąć wspaniałe żniwo dusz.

Wiedząc, że potencjalnie co najmniej 10 osób przeczyta każdą książkę, zdałem sobie sprawę, że możemy potężnie uderzyć ponad 10 milionów dusz!

Nasi Powiernicy potwierdzili swoje przekonanie, że Pan mówi, że czas jest krótki, a teraz jest godzina, aby tę książkę, która zmieniła życie, trafiła w ręce jak największej liczby wierzących.

Jak często mawiał Derek, naszą dewizą jest "Dotarcie do Nieuświadomionych i Nauczanie Untaught". Więc zdecydowaliśmy przez wiarę, aby wydrukować i swobodnie rozprowadzić milion kopii Życia zmieniającego moc duchową, aby dostarczyć chrześcijańskich przywódców, misjonarzy i wierzących w wielu narodach w ciągu następnych kilku lat. Zdajemy sobie sprawę, że jest to ogromne zadanie, ale takie, które my, Kościół, możemy wspólnie osiągnąć.
TAK, ŻE MÓJ SEN: Aby wydrukować i rozprowadzić milion książek, aby pomóc zmienić co najmniej 10 milionów istnień ludzkich.

Czy przyłączylibyście się do modlitwy o MISJĘ BIBLIOTEKI JEDNEGO MILIONA i dla tłumaczy, którzy ciężko pracowali, aby nauczanie Biblii stało się ich własnym językiem?

Twoja darowizna w dowolnej wysokości pomoże nam również drukować życie zmieniające moc duchową w wielu językach. Możesz dać, klikając wiersz "Bądź częścią misji!"

Wielkie dzięki i błogosławieństwa,

Warren Smith
Dyrektor regionalny, Azja / Pacyfik